Порошенко побоюється втручання Росії у вибори

Новини України

Глава держави наголосив, що РФ використовує величезну армію провокаторів і агентів в соціальних мережах для пропагандистської війни.

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю британському виданню Financial Times заявив, що існує висока ймовірність втручання РФ у українські вибори, які повинні відбутися в 2019 році. Про це прес-служба глави держави повідомила 6 березня.

Президент підкреслив небезпеку можливого втручання Росії в виборний процес в Україні.

“Ми маємо абсолютно широкий спектр небезпек з Росії, починаючи з того, що ми зупинили понад 400 терористичних атак тренувального табору в Російській Федерації. Всі повинні розуміти, що це не заморожений конфлікт. Це справжня гаряча війна. На нас нападають кожен день. Вони використовують снайперів і прагнуть вбити наших солдатів. Це абсолютно божевільна поведінка”, – вказав Порошенко.

За його словами, Росія використовує величезну армію провокаторів і агентів в соціальних мережах і саме тому в Україні припинена трансляція російських телеканалів і закритий доступ до російських соціальних мереж.

“Я намагаюся захистити Україну від небезпек гібридної війни, яка включає систему їхніх фейкових новин, з використанням соціальних мереж”, – зазначив Порошенко.

Глава держави висловив сподівання, що Україна використовує досвід німецького і французького законодавства з протидії фейкових новин.

Нагадаємо,президентУкраїниПетроПорошенкозаявив,виступаючина54Мюнхенськійконференціїз безпеки,щогібриднавійнавУкраїні,розв’язанаРосією,поступовозачіпаєііншікраїни.


Новини від Корреспондент.netв Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь