Українська морська піхота отримала нового командира

Новини України

Юрій Содоль служив у десантних військах. У 2007-2015 роках командував 25-ї окремою Дніпропетровською повітряно-десантною бригадою, воював на Донбасі.

Генерал-майор Юрій Содоль очолив командування морської піхоти ВМС України, повідомляє Міноборони у вівторок, 6 березня.

Зазначається, що сьогодні командувач ВМСУ віце-адмірал Ігор Воронченко представив Содоля особовому складу Миколаївського гарнізону. Адмірал передав генералу державний прапор України і прапор Військово-морських сил України, які під час захоплення Криму російськими військами були вивезені зі штабу військ берегової оборони ВМС.

Як повідомляє Думська, реорганізація, що відбувається зараз в ВМСУ, передбачає створення в їхньому складі двох командувань – морського і морської піхоти. Перше буде управляти надводними і підводними силами, портовою інфраструктурою і морською авіацією, друге – власне морською піхотою і береговою артилерією.

Юрій Содоль служив у десантних військах. У 2007-2015 роках командував 25-ї окремою Дніпропетровською повітряно-десантною бригадою, брав участь в бойових діях на сході України.

Раніше повідомлялося, що з початку війни в ЗСУ з’явилося 50 нових генералів. Зараз основною умовою просування по службі, особливо призначення на основні командні посади, є саме наявність бойового досвіду, отриманого з 2014 року.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь