В ОБСЄ за добу нарахували 41 вибух на Донбасі

Новини України

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксували 40 вибухів у Донецькій області й один – у Луганській.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 11 березня до 19:30 год 12 березня зафіксувала 41 вибух. Про це йдеться в звіті організації від 13 травня.

“У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попередньою добою, зафіксувавши приблизно 40 вибухів проти орієнтовно 20”, – повідомили спостерігачі.

У Луганській області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попередньою добою, при цьому зафіксувавши аналогічну кількість вибухів (один).

“Місія зафіксувала бойові броньовані машини в зоні безпеки. 9 березня в підконтрольних уряду районах БПЛА СММ середнього радіусу дії виявив два бронетранспортери (один БТР-80 і один типу БТР) в н.п. Верхньоторецьке”, – йдеться в звіті.

12 березня команда СММ бачила три броньовані розвідувальні машини (дві БРМ-1К і одну БРДМ-2) і вісім бойових машин піхоти (п’ять БМП-1 і три невстановленого типу) в н.п. Попасна, а також дві БМП-2 на північній околиці ділянки розведення в районі Золотого.

“12 березня в непідконтрольних уряду районах міні-БПЛА СММ виявив 9 БМП-1 і два бронетранспортери (MT-ЛБ) біля Лобачевого”, – відзначили в ОБСЄ.

Сепаратисти не пустили ОБСЄ до кордону з Росією

Раніше повідомлялося, що на неконтрольованій території Донбасу під час патрулювання співробітники СММ ОБСЄ потрапили під приціл.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь