Мінмолодьспорту заборонило українським спортсменам виступати в Росії

Новини спорту

Міністерство заборонило планувати і проводити навчально-тренувальні збори на території Росії і участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, що проводяться на території РФ.

Міністерство молоді та спорту України заборонило участь національних збірних команд України в спортивних змаганнях на території Росії. Відповідний наказ підписав у середу, 14 березня, міністр Ігор Жданов, повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту.

Зазначається, що цей документ забороняє планувати та проводити навчально-тренувальні збори на території країни-агресора і участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, що проводяться на території РФ.

“Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що, згідно з нещодавно прийнятим законом України “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях”, українські спортсмени не братимуть участь в будь-яких змаганнях, що проходять на території РФ”, – наголосив Жданов.

Міністр також закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

“Агресори і порушники повинні бути вигнаними з арени світового спорту!” – заявив Жданов.

Раніше стало відомо, що збірна України з біатлону не поїде на етап Кубка світу в російському Тюмені. Також повідомлялося, що, починаючи з 1 квітня 2018 року, Росія не зможе проводити на своїй території міжнародні спортивні змагання.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь