У Держдепі нагадали, що Крим – це Україна

Огляд преси

В американському зовнішньополітичному відомстві підкреслили незаконність референдуму на півострові у 2014 році і відреагували на заяви Путіна в Криму.

Держдепартамент США опублікував в середу, 14 березня, заяву під назвою Крим – це Україна, яка присвячена анексії Криму Росією чотири роки тому.

В американському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що жителі Криму були змушені голосувати під контролем збройних російських військ на “нелегітимному постановочному референдумі”.

Зазначається, що “протягом останніх чотирьох років Росія вела кампанію примусу і насильства, взявши на приціл всіх, хто виступав проти анексії.

Також в Держдепі відреагували на візит президента РФ Володимира Путіна на півострів.

“Під час сьогоднішнього передвиборного мітингу в Криму президент Путін знову повторив російські помилкові домагання на українську територію в ще одному відкритому визнанні, що російський уряд нехтує міжнародним порядком і нешанобливо ставиться до територіальної цілісності суверенних націй”, – йдеться в заяві відомства.

У Держдепартаменті підсумували, що Вашингтон підтверджує прихильність суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

“Крим є частиною України, і наші санкції щодо Криму залишаться в силі доти, поки Росія не поверне контроль над півостровом Україні”, – зазначено в заяві.

Нагадаємо, 14 березняПутінприбувдо Криму.МЗСУкраїнивисловилопротестузв’язкузчерговимнеузгодженимвізитомнапівострівросійськоїделегації.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь