Крим передав у власність РФ ділянку коси Тузла

Новини України

Передача в федеральну власність Росії ділянки Тузлинської коси, що належить Криму, пов’язана з будівництвом моста через Керченську протоку.

“Уряд” анексованого Криму у вівторок, 17 квітня, передав у власність РФ ділянку коси Тузла, по якій проходить міст через Керченську протоку, повідомило РИА Новости.

“Здійснити безоплатну передачу з власності республіки Крим в федеральну власність земельної ділянки площею 6530 квадратних метрів з кадастровим номером 90:19:010119: 62, категорія земель – землі населених пунктів, з видом дозволеного використання земельної ділянки – транспорт, розташованої за адресою: Республіка Крим, м. Керч, Коса Тузла”, – йдеться в рішенні “Ради міністрів” півострова.

“Глава” республіки Сергій Аксьонов заявив, що передача в федеральну власність ділянки Тузлинської коси є чисто технічним питанням, пов’язаним з будівництвом моста через Керченську протоку.

За данимиКримінформа,всякосаТузлавходитьвзонутранспортноїбезпекиКримськогомостаіїїземлібудутьпереданіу федеральнувласністьРосії.

РухКерченськиммостомпланують розпочативтравні

Як повідомляв Кореспондент.net, у 2016 році острів Тузла в анексованому Криму відвідав президент Росії Володимир Путін.


Нагадаємо, в кінці вересня 2003 року Росія в односторонньому порядку, без повідомлення України, розпочала будівництво дамби від російського Таманського півострова до українського острова Коса Тузла в Керченській протоці.

Україна кваліфікувала дії Росії як недружній акт. Будівництво дамби було припинено 23 жовтня в 102 метрах від держкордону України за домовленістю президентів двох країн.


“>Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet