Україна в ООН вимагає від РФ негайно звільнити Сущенка

Новини України

Український представник в ООН закликав Росію припинити переслідування представників медіа та активістів в анексованому Криму, а також покласти край державній пропаганді.

Україна виступила в ООН з вимогою до Росії негайно звільнити журналіста Романа Сущенка, припинити переслідування представників медіа та активістів в анексованому Криму, а також покласти край державній пропаганді і підбурюванню ненависті. Про це повідомляє у вівторок, 1 травня, Укрінформ.

Зазначено, що з відповідним закликом до російської сторони звернувся на засіданні Комітету ООН за інформацією у вівторок перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

“Переслідування українських журналістів – це тактика війни, яку Росія застосовує проти моєї країни. Перш за все, ми ще раз засуджуємо жорстоке переслідування українського журналіста Романа Сущенка в Москві, який був кинутий у в’язницю в 2016 році за сфабрикованими звинуваченнями. Ми вимагаємо від Росії негайного звільнення пана Сущенка”, – заявив представник України.

Ніколенко також нагадав про тиск на представників ЗМІ та активістів в Криму, які мають переконання, відмінні від позиції окупаційної російської влади на півострові.

До того ж український дипломат висловив глибоку стурбованість “масштабною кампанією пропаганди і підбурювання ненависті до України і українців, яку проводять російські державні ЗМІ і громадські діячі”. Він наголосив, що РФ використовує ЗМІ як інструмент впливу на ситуацію в анексованому Криму і на сході України.

Раніше повідомлялося, що українського журналіста Романа Сущенка, який утримується в Росії, перевели з одиночної камери в камеру на двох.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.