На Донбасі зменшать кількість блокпостів

Новини України

Командування ООС вирішило оптимізувати систему блокпостів на Донбасі. Їхню кількість буде переглянуто, також зміниться режим роботи.

Формат роботи системи блокпостів у Донецькій і Луганській областях буде змінено в рамках проведення на сході України Операції об’єднаних сил (ООС). Про це повідомив заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв, передає Інтерфакс-Україна.

Перегляд формату роботи блокпостів спрямований передусім на зменшення соціальної напруженості, що виникала в зв’язку з перевірками на стоп-контролях, які фактично не виконують функцій, пов’язаних із забезпеченням оборони або національної безпеки.

“Їхню кількість буде зменшено. А порядок пропуску на блокпостах буде відрегульовано відповідно до рішень, які будуть ухвалені командуванням ООС”, – зазначив заступник голови Нацполіції.

Водночас, за його словами, функції поліції в зоні проведення операції Об’єднаних сил залишаються незмінними. Крім того, продовжаться заходи поліції щодо недопущення потрапляння на підконтрольну Україні територію осіб, які мають намір дестабілізувати ситуацію, або тих, хто причетний до участі в незаконних збройних формуваннях.

Нагадаємо, з 30 квітня на Донбасі почалася Операція об’єднаних сил, до складу яких входять і органи Нацполіції.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш каналhttps://t.me/korrespondentnet