Порошенко: Безсмертний полк – пропаганда РФ

Новини України

Президент Петро Порошенко закликав співвітчизників “не піддаватися кремлівській пропаганді, згадуючи загиблих у Другій світовій війні”.

Президент України Петро Порошенко заявив, що акція “Безсмертний полк” може бути частиною гібридної війни Росії.

“Я дуже добре розумію почуття українців, які хочуть вшанувати пам’ять дідів і прадідів, які здобули перемогу в Другій світовій. Але мушу ще раз застерегти дорогих співвітчизників, які не до кінця розібралися у всіх нюансах лукавої московської політики, ту частину, яка ще ведеться на російську пропаганду і її підспівувачів з п’ятої колони різних політичних сил, що всередині країни, всередині парламенту і за її межами. Вони думають не про вас і не про вашу гордість, що про вашу глибоку і вдячну синівську любов до ваших героїчних предків, а про свої геополітичні імперські агресивні цілі. Варто визнати, що кремлівські психологи вміють грати на природних емоціях людей. І я прошу вас, будьте обережними, прошу вас – не дайте себе використовувати”, – сказав Порошенко під час акції Перша хвилина миру вночі у вівторок, 8 травня, в Києві.

Президент звернув увагу на різницю між українським і російським поглядом на історію та її пам’ятні дати.

“Вони святкують в мілітарному угарі, агресивно настовбурчившись на весь світ, а ми відзначаємо ці дні разом з усією Європою”, – зазначив глава держави.

“Навіть “Безсмертний полк” Росія розглядає ніби як нинішній підрозділ сучасних збройних сил Росії. Його місія – участь у гібридній війні, яку Москва веде різними методами не тільки проти України, а й проти Європейського Союзу, проти Сполучених Штатів і проти інших країн, власне кажучи, проти всього світу”, – сказав Порошенко.

Нагадаємо, 8 травня президент України взяв участь у заходах, присвячених Дню пам’яті і примирення.

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet