У будівлю Інтера кинули “коктейль Молотова”

Новини України

Акція під будівлею, де розташовується адміністрація телеканалу, зібрала близько 30 осіб. На даний момент ситуація на місці спокійна.

У Києві кинули “коктейль Молотова” в будівлю, де розташовується адміністрація телеканалу Інтер на вулиці Бульварно-Кудрявській, повідомили Вести.

Зазначається, що під будівлею Національних інформаційних систем на акцію проти концерту телеканалу до 9 травня зібралося близько 30 представників всеукраїнської громадсько-політичної організації Вільні люди.

Також на місце прибули три автобуси з правоохоронцями.

Ближче до 21 години учасники протесту залишили на сходинці перед будівлею кульок з червоною фарбою, і попалили кілька фаєрів. Після цього застосували “коктейль Молотова”. Вогонь гасили поліцейські.

Станом на 22:00 на вулиці було спокійно і учасники акції розійшлися.

Зазначимо, на одній із сусідніх вулиць, Дмитрівській 30, учасники Національного корпусу також вийшли на протест проти діяльності телеканалу.

Нагадаємо,вранці 9травня НаціональнийкорпусприйшовпідбудівлютелеканалуІнтерзвимогоюприбратизвечірньогоконцертудо 9 травняуривки,вякихвикористовуєтьсяросійськапропагандафашизмувУкраїні.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.