МінВОТ нагадав про виплати звільненим з полону

Новини України

У міністерстві пояснили порядок отримання 100 тисяч гривень допомоги українцям, звільненим з полону ЛДНР.

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінВОТ) повідомили, що звільненим з полону українцям виплатять одноразову грошову допомогу і роз’яснили порядок її отримання.

“Особам, які були позбавлені особистої свободи і звільненим 27 грудня 2017 року і 24 січня 2018 року виплачується грошова допомога в розмірі 100 000 гривень (одноразово)”, – нагадали в прес-службі МінВОТ.

Згідно з порядком виплати одноразової грошової допомоги, затвердженим Кабінетом Міністрів, звільнені полонені повинні звернутися протягом шести місяців з дня звільнення до підрозділу з питань соціального захисту виконавчої адміністрації за місцем прописки або фактичного проживання.

Зазначається, що до заяви необхідно додати копію документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства та копію ІПН (крім тих, хто не має коду з відповідною відміткою в паспорті або іноземців). До них необхідно буде надати оригінали документів.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся масштабний обмін полоненими між Україною і ОРДЛО. За даними Генпрокуратури українській стороні передали 73 людини, а на Донбас вирушили 233 людини.

Пізніше в Кабміні заявили про виділення звільненим заручникам грошової допомоги в розмірі 100 тисяч гривень кожному.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.