Савченко приносила в Раду гранати – Матіос

Новини України

Нардеп пронесла в будівлю парламенту як мінімум три боєприпаси, стверджує військовий прокурор.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив в ефірі Радіо НВ в п’ятницю, 9 травня, що народний депутат Надія Савченко приносила в будівлю Верховної Ради мінімум три гранати.

“Я виходжу з Верховної Ради (в той день, коли приносив до парламенту документи від генпрокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Савченко – ред.) і зустрічаю лицем до лиця пані Надію Савченко. Дивлюся, у неї перекошене плече, вона тримає сумку на плечі. І без задньої думки беру знизу сумку, вона така жіноча велика І я намацую рукою гранату. Я знаю, що таке граната. Я кажу: “Віддай сумку, Надя”. Вона: “Ні”. Я кажу: “Але у тебе там заборонені речі”, – розповів Матіос.

За його словами, Савченко увійшла в будівлю Ради з боєприпасами, причому в кишені у неї знаходився пістолет.

При цьому головний військовий прокурор зазначив, що не може точно сказати, скільки було гранат в сумці у Савченко, але вважає “як мінімум три”.

РанішеГенпрокурорЮрійЛуценкозаявивпронеспростовні доказитого,щоСавченкоособистопланувалатерактвстінахВерховноїРадиіз застосуваннямбойовихгранат,мінометиіавтоматів.ЗброяСавченковидавалиполковникиРФЛуценко

Нагадаємо, 22 березняВерховнаРадапозбавилаСавченкодепутатськоїнедоторканностіінадаладозвілнаїїзатриманняіарешт.Судзаарештувавнардепадо 20 травня2018 року.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.