Транзит газу через Україну стримує Росію – МЗС

Новини України

Транспортування газу через українську ГТС є фактором стримування Москви від повноцінного вторгнення в Україну, вважає Олена Зеркаль.

Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила, газове питання стримує повномасштабну агресію Росії в Україні. Про це вона сказала в ефірі 5 каналу ввечері в п’ятницю, 11 травня.

“Питання ГТС – це питання нашої безпеки, тому що, дійсно, для нас існування цього маршруту поставки газу в Європу є певним фактором забезпечення не вторгнення Путіна повністю у військовому режимі на територію України. І це те, що дуже слабо розуміють європейці. Принаймні, вони говорять, що не дуже розуміють це”, – наголосила Зеркаль.

“Разом з тим, існування альтернативних маршрутів знімає цей запобіжник. І що станеться – ніхто не знає”, – зазначила заступник глави МЗС.

РанішеглаваНафтогазуАндрійКоболєвзаявив,щовведеннявексплуатаціюгазопроводуПівнічнийпотік2загрожуєЄвросоюзуідозволитьПутінурозпочатиповномасштабнувійськовуопераціювУкраїні.

Нагадаємо,президентУкраїниПетроПорошенконазвавприхильниківбудівництваПівнічногопотоку2спільникамиРосіївїїгібриднійвійні.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.