МЗС розслідує дані про антисемітські вислови консула в Гамбурзі

Новини України

Розпочато дисциплінарне провадження у зв’язку з інформацією про публікації антисемітського характеру, які розміщував в соцмережі консул Василь Марущінець.

У Міністерстві закордонних справ України відкрили дисциплінарне провадження у зв’язку з інформацією про антисемітські публікації консула України в Гамбурзі Василя Марущінця. Про це глава МЗС Павло Клімкін заявив в Twitter.

“Антисемітам і тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС. Держсекретар МЗС України починає дисциплінарне провадження. У всіх деталях ґрунтовно розберемося”, – наголосив міністр.

Антисемітам та тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС.

Держсекретар МЗС України починає дисциплінарне провадження. В усіх деталях ґрунтовно розберемося.

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 13 травня 2018 р.


Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що співробітник генконсульства України в Гамбурзі нібито розміщує на своїй сторінці в Facebook антисемітські висловлювання.

Клімкін на це заявив, що МЗС перевірить зазначену інформацію і озвучить результати.

“Отримую повідомлення від своїх передплатників щодо інформації про наш консул в Гамбурзі. Перевіряємо і незабаром повідомимо результат”, – написав він у Facebook.

Як повідомляв Корреспондент.net, група американських конгресменів звернулася до Держдепартаменту з проханням чинити тиск на Україну і Польщу за прояви антисемітизму.

Київ рішуче спростував дані звинувачення і наголосив, що послідовно засуджує будь-які прояви нетерпимості або публічні антисемітські заклики в країні.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet