Савченко попросила державного адвоката

Новини України

У засіданні Шевченківського районного суду Києва оголошено технічну перерву для узгодження і вирішення відповідних питань.

Народний депутат Надія Савченко заявила в суді про відмову від усіх своїх адвокатів і попросила суд надати їй безкоштовного державного захисника.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна в понеділок, 14 травня.

“Мені незрозумілі публічні заяви моїх адвокатів. Я вважаю, що адвокати не мають права налаштовувати свого підзахисного проти його родичів”, – сказала Савченко під час засідання Шевченківського районного суду Києва.

Тепер має бути вирішено питання про забезпечення прибуття до суду державного адвоката. Поки ж в засіданні оголошено технічну перерву для узгодження і вирішення відповідних питань.

Раніше адвокат Віктор Чевгуз подав заяву про самовідвід. У свою чергу, Надія Савченко стверджувала, що сама відмовилася від нього. Також вона написала відмову від послуг адвоката Олександра Шадріна, котрий недавно вступив у її справу.

Минулого тижня співпрацю із Савченко припинили адвокати Олег Соловей і Дмитро Бугай. За їхніми словами, сестра нардепа Віра Савченко поводилася некоректно і втручалася в робочі взаємини захисників і підзахисної.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet