Дуда підніме питання Донбасу на Радбезі ООН

Огляд преси

Дуда згадає про ситуацію в східноєвропейському регіоні, зокрема в Україні, а також про “заморожені конфлікти” в Грузії та Молдові.

Президент Польщі Анджей Дуда під час виступу на засіданні Ради безпеки ООН 17 травня має намір звернути увагу на війну на сході України, і “заморожені конфлікти” в Молдові і Грузії. Про це повідомив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, передає TVN24.

Дискусія, по-перше, повинна стосуватися “просування права і добрих інститутів, які забезпечують мирне співіснування через право в міжнародних відносинах”, сказав Щерський.

Ще однією темою, піднятою президентом Дудою, повинні стати “зони, де право ґвалтують, де ми маємо справу з ситуацією порушення міжнародного права, створення напруженості і конфліктів у світі”.

За його словами, Дуда в цьому контексті згадає про ситуацію в східноєвропейському регіоні, зокрема в Україні, а також про “заморожені конфлікти” в Грузії та Молдові.

Третім питанням, як сказав Щерський, буде звернення до міжнародного співтовариства, щоб “міжнародне право застосовувати з хорошими намірами, щоб воно служило міжнародній справедливості”.

Зазначимо, Польща як непостійний член Ради Безпеки ООН в 2018-2019 роках в травні головує в цій організації.

Раніше Дуда заявляв, що Російська Федерація повинна залишити Україну в спокої.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet