Благодійний фонд Максима Шкіля привітав безмовних ветеранів Житомирщини

Новини України

З Днем Перемоги волонтери Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього» привітали безмовних ветеранів війни.

Голод, вибухи, втрата рідних – нечуючі учасники бойових дій з болем згадують для них – німі картини війни.

«Війна це дуже страшно, коли біля тебе все зривається, маленькі діти скалічені, багато обпечених. Я був глухий, але допомагав всім нашим солдатам як міг. Я подавав знаряддя військовим разом зі своєю мамою. Нам пощастило вижити, і я був нагороджений» – згадує страшні події учасник війни Тишковський Арсентій Сильвестрович.

Ветерани надзвичайно раді гостям – представникам Житомирської обласної організації УТОГ і Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього». Звісно, продуктові пакети, рушники, цукерки, квіти, стануть у нагоді. Проте, найбільшим подарунком у День Перемоги для них є спілкування, пам’ять та повага. Діти та онуки, які доглядають людей поважного віку, запевняють – Свято Перемоги у їх сім’ях займає перше місце. Така сімейна традиція у пам’ять про загиблих, у вдячність дідусям і бабусям за життя!

9 травня – спогади крізь сльози та біль – ветерани які не можуть словами виразити свої емоції, жестами показують – розривається душа. Бажають гостям, рідним та Україні одного – МИРУ!

Прес-служба Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього»