У Луганській області без світла понад 2500 будинків

Новини України

Без електроенергії через грозу, бойові дії і нестабільність енергосистеми 2603 споживачі. Чотири населених пункти знеструмлено повністю, ще п’ять – частково.

Гроза, бойові дії і нестабільність енергосистеми привели до нових знеструмлень на підконтрольній території Луганської області вранці в п’ятницю, 18 травня. Про це повідомляє Луганське енергетичне об’єднання в соцмережі Facebook.

Так, за оперативною інформацією станом на 8:30, без електроенергії перебували 2603 споживачі. Чотири населених пункти знеструмлено повністю, ще п’ять – частково. Без живлення – 39 підстанцій.

“На території обслуговування Попаснянського РЕМ з вечора 17 травня через грозу без електроенергії частково залишилися жителі населеного пункту Золоте (492 абоненти). Також через негоду сьогодні вранці частково знеструмлені Гірськ, без світла – 1 227 споживачів. Також сьогодні рано вранці в результаті бойових дій частково було знеструмлено Троїцьке, без світла – 322 абоненти”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що через грозу з вечора 17 травня без електроенергії перебувають і 197 споживачів на території обслуговування Сєвєродонецького РЕМ. Повністю без світла Пурдівка, Замулівка.

“Для даного випадку аварійного відключення для проведення відновлювальних робіт необхідно залучити масштабні людські і матеріальні ресурси, тому що пошкоджена кабельна лінія електропередачі протяжністю 4,5 км, її ремонт завжди був проблемним і тривалим”, – йдеться в повідомленні.

Також з вечора 17 травня через негоду знеструмлено низку населених пунктів на території обслуговування Біловодського РЕМ. Повністю без світла Благодатне і Красна Зоря, частково – Нікольське, Нікольське-1, Шелестівка. Загалом – 365 споживачів.

Раніше в Луганській області гроза знеструмила шахту.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet