Стали відомі нові фігуранти зі “списку 47”

Новини України

Співробітники спецслужб провели зустріч з людьми, які були намічені наступними жертвами в “справі Бабченка”.

До Служби безпеки України в п’ятницю, 1 червня, викликали журналістів Матвія Ганапольського і Євгена Кисельова, де їм повідомили, що вони потрапили в “чорний список 47”. Про це вони розповіли в ефірі телеканалу Прямий, на якому працюють.

Ганапольський зазначив, що під час бесіди в СБУ вони удвох підписали документ про нерозголошення, тому не може розповісти багато подробиць.

“Зрозуміло, звичайно, що це була зустріч, пов’язана, по-перше, зі справою Бабченка. По-друге, з питаннями безпеки журналістів, які працюють в Україні зараз. Якщо говорити те, що можна сказати, то сенс полягає в тому, що нам треба бути уважними. Тому що ті, хто організовували замах на Бабченка або вбивство Бабченка, – це люди, які, безумовно, будуть намагатися зробити реванш. Тому всім треба бути уважними”, – зазначив він.

Також він сказав, що СБУ виконала велику роботу, щоб запобігти вбивству Бабченка.

“Вони виконали гігантську роботу для того, щоб Бабченко не загинув. Це єдине, що я можу сказати”, – зазначив журналіст.

У свою чергу російський журналіст Євген Кисельов додав, що на бесіді в СБУ йшлося про їхню особисту безпеку.

“Це був не закритий брифінг для обраних – дійсно йшлося, зокрема, про нашу особисту безпеку”, – наголосив Кисельов.

Також Ганапольський повідомив, що там були присутні і інші особи зі списку потенційних жертв.

“Ще раз повторюю. Список нам не показали. Але зрозуміло, що ті люди, які там були присутні, вони в цьому списку були. Тому, можна так сказати, це була службова зустріч з питань безпеки для тих людей, які в цьому списку знаходяться. Ось власне і все”, – зазначив Ганапольський.

Нагадаємо, раніше Луценко розповів подробиці затримання Германа. Коли той дізнався, що Бабченко живий, він побілів і сказав: “Мені кінець”.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.