Мінфін залишає вся команда Данилюка

Новини політики

Разом з Данилюком заяву на звільнення написали заступники радники, яких він привів до Мінфіну.

Напередодні звільнений міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що вся його команда залишає Мінфін. Про це він сказав в ефірі Громадського в п’ятницю, 8 червня.

Він наголосив, що йдеться не тільки про заступників, а й про радників.

“Люди, які прийшли разом зі мною, це Юрій Буца, Сергій Марченко, подали свої заяви про відставку. Ми, як команда, залишаємо Мінфін. Інші радники, які допомагали мені в роботі, також йдуть. Зокрема, Яна Бугримова, яка в принципі є найсильнішим кандидатом”, – сказав він.

“Оксана Маркарова залишається, але вона не прийшла зі мною”, – додав він.

Данилюк повідомив, що перед голосуванням у Верховній Раді за його звільнення спілкувався з президентом Петром Порошенком.

“Ми з ним розмовляли, але розмовляли прямо перед голосуванням, коли він був в Раді. Я просто сказав йому, що питання мене дійсно хвилює, як буде далі розвиватися ситуація. Адже цей рік непростий і надзвичайно складний 2019-й. Мене сильно турбує, що зараз ніхто не думає про 2019-й, адже це виборчий рік”, – повідомив екс-міністр.

Він відмовився повідомити деталі розмови з Порошенком.

Також Данилюк сказав, що пропонував прем’єр-міністру Володимиру Гройсману перепросити за свою поведінку на засіданні уряду 6 червня.

“Вона не відповідала відносинам прем’єра і міністра фінансів”, – додав Данилюк і сказав, що ця розмова у нього з Гройсманом відбулася в той же день.

Раніше сьогодні Гройсман представив колективу Мінфіну Маркарову як виконувача обов’язків міністра. До цього вона була одним із заступників Данилюка.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet