Порошенко бачить порятунок від Північного потоку в Енергосоюзі з ЄС

Новини політики

Президент заявив, що Україна зможе не боятися російського проекту після приєднання до Енергетичного союзу ЄС.

На саміті Україна-ЄС, який відбудеться 9 липня в Брюсселі, президент Петро Порошенко планує підняти питання про приєднання України до Енергетичного союзу. Про це він заявив, виступаючи перед студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка в п’ятницю, 8 червня, повідомляє Укрінформ.

“Які питання ми зараз готуємо до цього саміту: Україна повинна ввійти в Енергетичний союз, і тоді ми повинні не боятися Північного потоку-2 і будемо мати єдину енергетичну систему з усією Європою”, – сказав Порошенко.
Він переконаний, що Північний потік-2 жодним чином не вплине на економіку України, оскільки не буде завершений.
“Я вважаю, що Північний потік-2 не дуже вплине на українську економіку, тому що його не буде. Я переконаний, що спільними й об’єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити”, – зазначив Порошенко.
Він наголосив, що Північний потік-2 – “абсолютно політиканський проект”, який спрямований проти України і не має ніякої економічної складової.
Водночас президент заявив, що США “рішуче налаштовані” щодо призупинення будівництва Північного потоку-2, а проти санкцій США, за його словами, ніхто не піде.
Нагадаємо, в кінці березня Німеччина видала всі дозволи на будівництво Північного потоку-2 по дну Балтійського моря. А напередодні будівництво дозволив уряд Швеції.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet