Суд виніс “секретний” вирок соратникові Саакашвілі

Новини України

Вирок Северіону Дангадзе, якого звинувачують в спробі організації державного перевороту, заборонили оприлюднювати.

Печерський райсуд Києва 24 травня виніс вирок члену партії Михайла Саакашвілі Рух нових сил Северіону Дангадзе, який пішов на угоду зі слідством і, як вважають в партії, зробив це під тиском.

В Єдиному реєстрі судових рішень є інформація про винесення даного рішення, але вказано, що інформація “заборонена для оприлюднення відповідно до пункту 4 ч. 1 ст. 7 закону України “Про доступ до судових рішень”.

Пункт 4 ч. 1 ст. 7 цього закону говорить, що в текстах судових рішень, які відкриті для загального доступу, не можуть бути розголошені такі відомості як “інформація, для забезпечення захисту якої розгляд справи або вчинення окремих процесуальних дій відбувалося в закритому судовому засіданні”.

Як випливає з реєстру, 22 травня до Печерського суду надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні №42017000000004873 від 4 грудня 2017 року про скоєння особою злочинів, передбачених ч.3 ст.28 ч.4 ст.110-2 (фінансування дій, скоєних з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України); ч.1 ст.15, ч.3 ст.28, ч.2 ст.256; ч.1 ст.15 ч.3 ст.28 ч.4 ст.110-2 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності) Кримінального кодексу України.

Суд призначив на 24 травня “відкрите підготовче судове засідання” з розгляду цього обвинувального акта з викликом прокурора, обвинуваченого та його захисника.

Нагадаємо, Дангадзе був затриманий 4 грудня 2017 року. Правоохоронці стверджують, що він хотів залишити територію України.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet