Чотири країни Європи розширили санкції проти РФ

Новини України

Чорногорія, Албанія, Норвегія і Україна ввели чергові санкції за проведення виборів в Криму.

Україна, Албанія, Чорногорія і Норвегія приєдналися до санкцій ЄС проти Росії за проведення виборів в анексованому Криму.

Про це йдеться в повідомленні високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні, опублікованому на сайті Ради Євросоюзу у вівторок, 12 червня.

“Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, країна-член Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія, що входить до Європейського економічного простору, а також Україна приєдналися до цієї декларації”, – йдеться в повідомленні.

У Брюсселі вітали таке рішення чотирьох країн.

Нагадаємо, 14 травня Рада ЄС ухвалила рішення про введення санкцій проти п’яти осіб, відповідальних за проведення виборів президента РФ в Криму і Севастополі.

У список санкцій внесено “заступник голови виборчої комісії Криму” Інна Гузєєва, “секретар виборчої комісії Криму” Наталія Безрученко, “голова виборчої комісії Севастополя” Олександр Пєтухов, “заступник голови виборчої комісії Севастополя” Мирослав Погорєлов, “секретар виборчої комісії Севастополя” Анастасія Капранова.

Напередодні повідомлялося, що США вкотре розширили санкції проти Росії.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet