Міноборони зобов’язали виплатити 20 млн сім’ям загиблих у збитому Іл-76

Новини України

Суд задовольнив 39 позовів сімей загиблих під Луганськом військових по 500 тисяч гривень кожен.

Суд зобов’язав Міністерство оборони виплатити 19,5 млн грн морального збитку у зв’язку з катастрофою військово-транспортного літака ЗСУ Іл-76, який був збитий три роки тому під Луганськом. Про це повідомив спікер Генеральної прокуратури Андрій Лисенко у Facebook.

Зазначається, що суд задовольнив 39 позовів по 500 тисяч гривень кожен.

За його словами, засуджений у зв’язку з катастрофою за звинуваченням у службовій недбалості генерал-майор Генштабу ЗСУ Віктор Назаров оскаржив вирок, в зв’язку з чим призначено проведення комісійної судекспертизи.

“Наразі скасоване рішення суду оскаржене обвинуваченим, його захисником і представником Генерального штабу ЗС України в апеляційній інстанції (апеляційному суді Дніпропетровської області), якою 22.01.2018 призначена комісійна судова військова експертиза, проведення якої доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз. Проведення експертизи триває. Після отримання відповідного висновку розгляд кримінального провадження буде продовжено”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року в ЛНР збили транспортний літак Іл-76, що заходив на посадку в аеропорту Луганська. Всі 49 військовослужбовців, які перебували на його борту, загинули.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet