Савченко написала Путіну лист

Новини України

Народний депутат звернулася до президента Російської Федерації з проханням помилувати українських в’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

Народний депутат Надія Савченко знову заявила, що написала лист президенту РФ Володимиру Путіну, в якому попросила помилувати українських в’язнів. Про це в середу, 13 червня, повідомила прес-служба нардепа на сторінці Савченко у Facebook.

У листі Савченко звернулася до “шановного Володимира Володимировича” як “уповноважений представник українського народу” і як офіцер ЗСУ, який давав присягу українському народу.

“Виняткова ситуація, яка склалася навколо долі моїх співвітчизників, які зараз перебувають в місцях позбавлення волі Російської Федерації, не може не змусити мене звернутися особисто до Вас за допомогою відкритого листа, зі щирим проханням звільнити громадян України будь-яким правовим способом”, – йдеться в листі.

У своєму листі Савченко наголошує, що не скоювала злочинів проти Російської Федерації і ніколи не зверталася до Путіна з проханням про помилування. Савченко називає можливе звільнення українських політв’язнів “жестом доброї волі Глави Російської Федерації”.

“Я прошу Вас прийняти рішення про помилування і зробити цей крок, щоб мир на Українській землі, мир між українськими і російськими народами і мир в міжнародних відносинах Росії і України й інших країнах цивілізованого демократичного суспільства став можливий, що для Російської Федерації є важливим, виходячи з Ваших заяв”, – пише Савченко.

“Я переконана в тому, що український і російський народи будуть жити в світі”, – резюмувала Савченко.

Вона також доклала до листа список з 66 імен в’язнів, яких вона просить звільнити.

Нагадаємо, місяць тому Савченко вже заявляла, що написала Путіну лист з проханням розблокувати обмін полоненими.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet