Сенцова возили до реанімації

Новини України

Після реанімації ув’язненого помістили в медчастину колонії. Чи застосовували до нього примусове годування, поки не відомо.

Українця Олега Сенцова, який голодує в російській колонії з 14 травня, в п’ятницю відвозили в реанімацію. Зараз він перебуває в медчастині колонії, припиняти голодування не збирається. Про це розповіла сестра ув’язненого Наталія Каплан повідомляє Крым.Реалии.

“Про здоров’я Олега Сенцова поки що нічого невідомо, в кінці тижня до нього поїде адвокат, і буде щось більш зрозуміло”, – сказала вона.

Наталя Каплан повідомляє, що в п’ятницю, 8 червня, на 26-й день голодування, Сенцова забирали в реанімацію, зараз він продовжує своє голодування в медчастині.

“Поки невідомо, чи застосовували примусове годування, як погрожували. Олег про здоров’я мені нічого не повідомляв. Здаватися не збирається, вмирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж”, – говорить Наталя Каплан.

Нагадаємо, Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів в РФ і окупованій Росією території.

Нагадаємо, що Олег Сенцов, затриманий в Криму в 2014 році і засуджений в Росії до 20 років за нібито підготовку теракту, голодує з 14 травня.

Раніше в листі правозахисникам Сенцов повідомляв, що отримує в російській в’язниці достатню медичну допомогу і почувається нормально.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet