Україна відкриє в Росії вісім візових центрів

Новини політики

До 1 серпня буде відкрито 56 центрів з оформлення віз у 56 країнах. Найбільше в Росії та Індії.

Протягом двох тижнів у 34 країнах почнуть роботу нові українські візові центри. Про це в четвер, 14 червня, повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ у Facebook.

“З 15 червня до 1 серпня в різних куточках світу почнуть роботу нові українські візові центри, які надаватимуть послуги іноземцям в сфері прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну”, – йдеться в повідомленні.

Так, інформацію про дати відкриття кожного з центрів буде розміщено на веб-сторінках відповідних українських посольств і консульських установ.

Найбільше нових центрів оформлення віз відкриється в Росії (8), Індії (5), Пакистані, Китаї та Туреччині (по три). Всього буде відкрито 56 візових центрів.

Разом з тим, іноземці, які проживають в країнах, де розташовані ці центри, зможуть подати документи для оформлення українських віз в зручному форматі і, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотографій, переклад і копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеної комфортності).

Також повідомляється, що на центри покладається технічний супровід візових досьє і надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмови в оформленні віз будуть здійснювати, як і раніше, консули України в закордонних дипломатичних установах.

Зазначимо, українці можуть подорожувати без віз в 128 країн світу.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet