Мітингувальники біля Ради розходяться

Новини України

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та представники мітингувальників біля парламенту досягли домовленостей.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та представники мітингувальників біля парламенту досягли домовленостей про те, що відповідний комітет розгляне вимоги протестувальників. Також порушені питання будуть адресовані Кабінету міністрів в ході “години питань”. Про це у вівторок, 19 червня, повідомляє Интерфакс.

За словами Геращенко, буде озвучено вимогу до Кабінету міністрів України виступити в парламенті зі своїм звітом, а також до профільних міністрів провести зустрічі з представниками організацій.

Також всі підняті протестувальниками питання будуть переадресовані в п’ятницю уряду на “годині запитань”.

За словами Геращенко, починаючи з середи, 20 червня, в комітетах Верховної Ради будуть проходити засідання з усіх питань і вимог мітингувальників.

Коментуючи ситуацію із затриманим учасником акції, вона сказала: “Ми звернемося до правоохоронних органів, щоб юнака відпустили”.

За результатами переговорів, актив організацій мітингувальників через місяць перевірить виконання своїх вимог.

Станом на 14:00 протестувальники почали поступово розходитися.

Нагадаємо, вранці 19 червня під ВРУ розпочався мітинг, в якому взяли участь ветерани-афганці, працівники шахт та інші. Пізніше відбулися сутички, затримано одну людину.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet