США вітають закон про Антикорупційний суд

Огляд преси

У Держдепі сподіваються, що новий суд допоможе “звести нанівець” корупцію, яка загрожує національній безпеці України.

Офіційний представник Держдепу США Хізер Нойєрт повідомила в Twitter, що США вітають ухвалення в Україні закону про Антикорупційний суд і наголошують на необхідності прийняти правку, яка забезпечить розгляд цим судом вже існуючих справ, що підпадають під його юрисдикцію.

“США вітають ухвалення в Україні закону про створення незалежного антикорупційного суду. Нам було приємно побачити, що ця важлива частина законодавства була прийнята при широкій підтримці Верховної Ради. Тим самим Україна зробила важливий крок на шляху до досягнення європейського майбутнього, яке вимагали українці під час Революції гідності”, – йдеться в опублікованій заяві.

The United States commends #Ukraine for adopting a law to establish an independent anti-corruption court. With this move, Ukraine took an important step towards achieving the European future its people demanded during the Revolution of Dignity. pic.twitter.com/Pgm54NamRi

— Heather Nauert (@statedeptspox) 20 червня 2018 р.


Також Вашингтон вітає заяву директора МВФ Крістін Лагард, в якій вона і президент Петро Порошенко погодилися, що Верховна Рада повинна швидко внести поправки в закон, щоб новий суд зміг слухати всі справи, які підпадають під його юрисдикцію, включаючи вже відкриті корупційні справи.

Раніше президент України заявив, що всі справи про корупційні злочини повинні бути передані до Вищого антикорупційного суду.

Довгоочікуваний суд. На чию користь рішення Ради


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentne