Муженко підписав наказ про декомунізацію в армії

Новини України

Глава Генштабу відреагував на присвоєння частинам російської армії назв міст України.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко повідомив, що підписав наказ, який чітко регламентує виконання командирами ЗСУ всіх рівнів управління закону України Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона їх символіки. Про це він написав у Facebook.

Також Муженко наголосив, що присвоєння частинам російської армії назв українських міст ніяк не впливає на Збройні сили України, які мають власні військово-історичні традиції.

“Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію – красти чужу історію і славу. Це маркування території і озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія не має ніякого відношення. Це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятися на Донбасі і в Криму. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України”, – заявив начальник Генштабу.

Нагадаємо, 30 червня президент Росії Володимир Путін підписав укази про присвоєння частинам російської армії найменувань українських міст.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.