ГПУ заборонила будувати Музей Революції Переваги

Новини України

Постанова забороняє будь-які дії: від зміни об’єктів, заборони знесення малих архітектурних форм – до заборони насаджень.

Генеральна прокуратура заборонила будівництво “Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею “Революції гідності” на вулиці Інститутській в Києві. Про це повідомив директор музею “Революції гідності” Ігор Пошивайло в ефірі “Громадського радіо”.

Пошивайло повідомив, що в середу отримав припис від департаменту спецрозслідування Генпрокуратури про заборону будівництва музею і меморіалу на вулиці Інститутській.

“Фактично постанова забороняє будь-які дії: від зміни об’єктів, заборони знесення малих архітектурних форм – до заборони насаджень”, – сказав він.

Раніше в Києві під час брифінгу переможці Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на найкращу пропозицію щодо Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Переваги продемонстрували свій проект.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше президент Петро Порошенко затвердив виділення землі під музей Революції гідності в Києві.

Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою 21 лютого 2017 року. Раніше цей документ був визначений Порошенком як невідкладний.Київ виділив землю під музей Революції гідності


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.