Породіллям знову почнуть видавати “пакет малюка”

Новини України

Вартість бебі-бокс становить щонайменше 5 тисяч гривень. Його будуть комплектувати відповідно до переліку товарів, визначених Мінсоцполітики.

Батьки кожної новонародженої дитини будуть отримувати разову натуральну допомогу “пакет малюка” або бебі-бокс. Відповідний пілотний проект планує запустити Кабмін відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням ООН з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН. Про це в суботу, 6 липня, повідомляє Ліга.

Видавати “пакет малюка” будуть під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а комплектувати його будуть відповідно до переліку товарів, визначених Мінсоцполітики.

Вартість “пакета малюка” без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних з комплектацією пакетів і доставкою їх в пологові будинки, становить щонайменше 5 тис. гривень.

“Пакет малюка” не надається в разі відмови від новонародженої дитини в пологовому будинку, відбування матір’ю покарання в місцях позбавлення волі та подальшого перебування дитини в будинку дитини при установі виконання покарань, смерті дитини в пологовому будинку.

Крім того, затверджено порядок фінансування місцевих бюджетів для надання зазначеної допомоги за рахунок субвенції з держбюджету.

Раніше стали відомі найпопулярніші в Києві імена дітей у 2017 році.

Нагадаємо, в Черкасах жінка намагалася продати немовля за 5 тисяч доларів.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.