Порошенко заборонив застосовувати міномети Молот

Новини України

Президент Петро Порошенко до кінця розслідування трагедії в Рівненській області заборонив застосовувати на навчаннях міномети Молот.

Про це він сказав під час участі в урочистостях з нагоди 70-річчя державного підприємства Завод 410 цивільної авіації в Києві в п’ятницю, 6 липня.

“Даю доручення на навчаннях до завершення розслідування зазначені міномети не застосовувати”, – сказав президент.
Крім того, він доручив міністру оборони Степану Полтораку і начальнику Генерального штабу Віктору Муженку терміново розібратися з причинами трагедії.
“Пану міністру оборони, генералу армії Полтораку, начальнику генштабу України, генералу армії Муженку, я доручаю терміново розібратися з причинами зазначеної трагедії та до кінця наступного тижня мені доповісти і вжити вичерпних заходів, щоб ми не допускали їх”, – наголосив Порошенко.
“На жаль, сьогодні о шостій ранку прийшла дуже сумна звістка – на Рівненському полігоні під час навчань троє українських військових загинули. Це дуже великим болем віддається в серці кожного з нас, і мого, як президента, як верховного командувача, і кожного українця. Я пропоную вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання та побажати одужання тим, хто поранений. Ми повинні робити все, щоб берегти життя кожного українського воїна”, – сказав Порошенко.