Порошенко заявив, що НАТО мотивує на реформи

Новини політики

Український президент подякував генсеку Альянсу за підтримку, зазначивши, що вона сприяє вступу в НАТО.

Підтримка НАТО сприяє майбутньому вступу країни до Північноатлантичного альянсу і є мотивацією для продовження реформ. Про це заявив президент Петро Порошенко в четвер, 12 липня, на спільному брифінгу з генсеком Альянсу Єнсом Столтенбергом в Брюсселі, де триває саміт організації, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Дуже важливо, що НАТО підтримує наші реформи, особливо в секторі безпеки і оборони. І ми рухаємося до стандартів НАТО. Це сприяє нашому майбутньому вступу”, – сказав Порошенко.

Він наголосив, що виконання стандартів НАТО є головною метою реформ в секторі національної безпеки і оборони України.

“І наш останній крок – це прийняття закону про національну безпеку. Ми вдячні Альянсу за критику цього документа, за допомогу порадами… Я сподіваюся, що ми створили прекрасний документ, прекрасну програму, прекрасну “дорожню карту” для українського майбутнього членства в НАТО”, – зазначив президент.

Порошенко наголосив, що мета України – досягти стандартів НАТО. “Наша мета – досягти стандартів НАТО і забезпечити повну взаємодію з НАТО до 2020 року, як це зазначено в законі”, – зазначив він.

Президент нагадав, що для того, щоб цього досягти, діє щорічна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО. “Це активний інструмент, який спрямує всі наші зусилля для кінцевої мети – зробити Україну в майбутньому членом НАТО”, – додав Порошенко.

Як передає Укрінформ, перед брифінгом президент також зазначив, що Україна високого цінує сильний текст на свою підтримку, включений в декларацію саміту НАТО.

“Це є дуже сильною мотивацією для продовження реформ. Особливо це стосується сектора безпеки, демократичних перетворень в країні”, – зазначив він.

Перед брифінгом з Порошенком Столтенберг заявив, що членом Альянсу обов’язково стане Грузія. При цьому Київ він закликав не зменшувати темпи реформ, оскільки це наближає країну до вступу в НАТО.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet