США хочуть виділити Києву на безпеку $250 млн

Огляд преси

Проект закону буде винесений на голосування в Сенаті і Палаті представників, після чого переданий на підпис президенту США.

Конгрес США планує виділити 250 млн доларів на допомогу Україні в сфері безпеки в 2019 році. Про це повідомляється на сторінці посольства України в США в Facebook у вівторок, 24 липня.

Обсяг допомоги Україні затверджено в узгодженому Сенатом і Палатою представників Конгресу США проекті закону про “Бюджеті США на 2019 рік на потреби національної оборони”.

З коштів, що виділяються міністерству оборони США для надання допомоги Україні, 50 млн доларів має бути направлено на летальні види озброєнь. Проект закону буде винесений на голосування в Сенаті і Палаті представників, після чого переданий на підпис президенту США.

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що Україна за останній рік значно змінилася в плані реформування.

Нагадаємо, військовий бюджет США на 2018 рік становить майже $700 млрд. Документ передбачає виділення $350 млн на військову допомогу Україні. При цьому спочатку планувалося виділити $500 мільйонів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet