За півроку на виробництві загинули 2385 українців

Новини України

Найнебезпечнішими виявилися професії водія і шахтаря. Найчастіше нещасні випадки на виробництві траплялися в Дніпропетровській і Донецькій областях.

Протягом першого півріччя кількість нещасних випадків на виробництві скоротилася на 4,2%. Про це у вівторок, 7 серпня, повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики.

“Згідно з інформацією Фонду соціального страхування України, протягом першого півріччя 2018 року зафіксовано 2385 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, з яких 173 – смертельні. Порівняно з тим самим періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилася на 4,2%”, – така статистика наведена в повідомленні.

Відзначається, що за аналітичними даними найбільша кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, сталася в Дніпропетровській області – 14%, в Донецькій області – 12,5% і в Києві – 8,9%, а кількість травмованих у цих областях становить 35,4 % від загальної кількості по Україні.

“Найбільше в звітному періоді травмувалися робочі таких професій: водій автотранспортних засобів (129), гірник очисного забою (65) і прохідник (58)”, – констатують у міністерстві.

Згідно з повідомленням, серед причин нещасних випадків на виробництві переважають організаційні (64,8% всіх зафіксованих). Зокрема, йдеться про невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, порушення правил безпеки руху і технологічного процесу.

Декількома днями раніше в Маріуполі на ММК Ілліча загинув робітник. Він не пристебнув запобіжний пояс до страхувального тросу і впав з висоти.

А напередодні повідомлялося про смертельний випадок на Азовсталі – там загинула одна людина і ще одна постраждала піж час перекидання підйомника після ремонтних робіт на коксовій батареї.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet