Порошенко і Помпео провели телефонну розмову

Новини України

Держсекретар привітав українського президента з успішним початком процесу запуску Антикорупційного суду.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Майком Помпео. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Під час бесіди сторони підтримали підходи щодо подальшої протидії російській агресії і відновлення територіальної цілісності України.

Зазначається, що підходи США з питань політики щодо Росії залишаються чіткими, і санкції щодо Москви будуть зберігатися, поки не відновиться суверенітет і територіальна цілісність України, включно з Кримом.

Співрозмовники також обговорили питання просування ініціативи розміщення міжнародних миротворців ООН на всій території окупованого Донбасу, включаючи повернення контролю над неконтрольованою ділянкою кордону України з Росією.

Увага була приділена питанню звільнення українських заручників і політв’язнів, які перебувають в Росії, на окупованих територіях Донбасу і в Криму. Порошенко нагадав, що Олег Сенцов, засуджений в РФ, голодує вже 86 днів.

“Сторони також обговорили актуальні питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною та США, зокрема в сфері безпеки і оборони, а також підтримку прогресу Києва на шляху реформ, в тому числі в рамках розвитку співробітництва з МВФ”, – йдеться в повідомленні адміністрації президента.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet