До України їде глава МЗС Норвегії

Новини України

Мета візиту – подальший розвиток українсько-норвезького співробітництва в повній відповідності з відносинами рівня міждержавного партнерства.

В Україні 4-6 вересня з робочим візитом перебуватиме міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде. Про це пише Укрінформ з посиланням на прес-службу МЗС України.

Згідно з повідомленням, мета візиту глави зовнішньополітичного відомства Норвегії – подальший розвиток українсько-норвезького співробітництва в повній відповідності з відносинами рівня міждержавного партнерства.

У рамках візиту заплановано проведення переговорів керівників зовнішньополітичних відомств України та Норвегії. Особливу увагу під час переговорів буде приділятися розвитку політичного діалогу, зміцненню позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, залученню норвезьких інвестицій, а також ефективній реалізації проектів допомоги уряду Норвегії в здійсненні реформ в Україні.

Крім цього, міністри приділять увагу поглибленню взаємодії для протидії загрозам в Європі, зокрема, будуть обговорюватися шляхи врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідає Україну восени цього року.

Також повідомлялося, що спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер прибуде в Україну у вересні.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet