МЗС скликало нараду через черги на українсько-польському кордоні

Новини України

Засідання МЗС пов’язане в першу чергу з тим, що на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні спостерігаються черги автотранспортних засобів.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на прохання голови Львівської ОДА Олега Синютки ініціює проведення позачергового засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС). Про це повідомили в прес-службі МЗС у четвер, 4 жовтня.
Таке звернення пов’язане в першу чергу з тим, що на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні спостерігаються черги автотранспортних засобів.
“Викликані скупчення автомобілів низьким виконанням умов меморандуму між Україною і Польщею, який передбачає, зокрема, роботу системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні в цілях забезпечення ритмічності пропускних операцій. Ця система визначає оптимальну кількість транспортних засобів, які приймаються прикордонними службами кожної зі сторін за період однієї зміни”, – пояснили в МЗС.
Нагадаємо, що із сьогоднішнього дня в Україні набув чинності закон №2530-VIII про введення “єдиного вікна” на митниці.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet