На субсидії в 2019 році потратять $2 мільярди

Новини політики

У Кабміні вирішили про механізм надання субсидій у грошовій формі із наступного року.

Бюджет на 2019 році передбачає витрати на субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 55 мільярдів гривень. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Повідомляється, що напередодні перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів провів перше засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо монетизації житлових субсидій.

За результатами засідання робочої групи, Міністерство фінансів і Міністерство соціальної політики повинні пропрацювати питання про розподіл передбаченої в проекті держбюджету на 2019 рік субвенції на:

  • програму Міністерства соціальної політики для виплати пільг і субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій формі,
  • субвенцію Міністерству фінансів для проведення розрахунків з постачальниками послуг за надані пільги та субсидії.

Під час засідання міжвідомча робоча група прийняла рішення про механізм надання субсидій у грошовій формі.

Монетизація житлових субсидій буде проходити в три етапи. Перший етап має розпочатися 1 січня 2019 року і буде поширюватися на тих громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації повинні бути залучені громадяни, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. На третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі.

Раніше в Мінсоцполітики повідомляли, що за перше півріччя 2018 року українцям нарахували п’ять млрд “зайвих” субсидій.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet