США прокоментували дії РФ в Азовському морі

Огляд преси

Це є порушенням суверенітету і територіальної цілісності України, і підривають міжнародне право.

Сполучені Штати назвали дії Росії в Азовському морі такими, що підривають міжнародне право і порушують суверенітет і територіальну цілісність України. Про це заявив під час засідання РБ ООН заступник постійного представника США при ООН посол Джонатан Коен, повідомляє Укрінформ.

“Агресивні дії в Азовському морі, де Росія заважає доступу до українських портів, є порушенням суверенітету і територіальної цілісності України, і підривають міжнародне право”, – наголосив американський дипломат.

Він зазначив, що це заважає як процесу переговорів в нормандському форматі, так і діалогу між представниками США і Росії Куртом Волкером і Владиславом Сурковим.

Крім того, представник США заявив, що “вибори”, які Росія хоче влаштувати на окупованих територіях Донбасу, перешкоджають імплементації Мінських домовленостей.

Коен зауважив, що вибори повинні проводитися у відповідності до українського законодавства і за стандартами ОБСЄ. “Заплановані вибори не відповідають цим вимогам”, – наголосив він.

“Мінські угоди закликають до роззброєння незаконно збройних формувань. Росія використовує ці так звані “вибори” для досягнення власних цілей”, – додав американський дипломат.

Він також заявив, що Сполучені Штати “знову засуджують дестабілізуючі дії РФ в Україні. Ми оголосили про те, що санкції, накладені на Росію, не будуть зняті до повного виконання Мінських домовленостей”.

Нагадаємо,відкритезасіданняРадбезуООНпроходитьз ініціативиУкраїни.Наньомурозглядаютьсяпитання,що стосуютьсяситуаціїнаДонбасі.

РанішеРада Безпеки ООН закликалавсісторониконфліктунаДонбасівиконуватимінськіугоди.

УРБООНвідмовилисязаслухатипредставниківЛНР


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet