Хан вказав Гройсману на регрес у реформах

Новини політики

Україні необхідно продовжувати боротьбу з корупцією, а також реформи в енергетиці та економіці, вважає єврокомісар.

Єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнес Хан заявив про необхідність проведення Україною реформ в низці сфер: енергетиці, економіці та боротьбі з корупцією. Про це він сказав на зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом в п’ятницю, 9 листопада, в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Є деякі сфери, де спостерігається певний регрес в нашій співпраці з вашого боку. Я думаю, тут наша позиція зрозуміла. В енергетиці ми не бачимо можливості залишити все без зміни”, – сказав Хан.

За його словами, також Україні необхідно продовжувати боротьбу з корупцією.

Разом з тим, Хан подякував Гройсману і уряду за проведені реформи, зокрема, охорони здоров’я, державної служби, децентралізації і освіти.

“Були проведені не завжди популярні речі, зокрема, що стосується підвищення тарифів для населення, що дозволило досягти угоди з МВФ, що відкрило шлях для макрофінансової допомоги ЄС”, – додав єврокомісар.

Він також відзначив успіхи України в сфері приватизації.

Пізніше в Twitter Хан наголосив на необхідності подальших реформ в Україні, зокрема, економічній галузі.

“Наголосив, що ми повинні побачити більше реформ в економіці, енергетиці і боротьбі з корупцією”, – додав єврокомісар.

Зазначимо, виступаючи сьогодні в парламенті, Гройсман заявив, що наведе в країні “реальний порядок” за три місяці, якщо Рада дасть йому більше повноважень.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet