У Львові зробили написи “філія ФСБ” біля храмів Московського патріархату

Новини України

Представник Львівської єпархії УПЦ МП Маркіян Каюмов назвав тих, хто залишив написи, провокаторами.

Біля трьох храмів УПЦ Московського патріархату у Львові з’явилися написи “московський патріархат – філія ФСБ”, повідомила місцева організація ОУН.

“Сьогодні біля так званих “храмів” московського патріархату у Львові на вулиці Антоновича, на проспекті Червоної Калини і вулиці Короленка з’явилися написи “московський патріархат – філія ФСБ”. Невідомі патріоти, мабуть, намагались донести до львів’ян, які не в курсі, що у Львові діють три філії ФСБ РФ під виглядом християнських церков”, – йдеться в повідомленні.

Представник Львівської єпархії УПЦ МП Маркіян Каюмов у коментарі Zaxid.net назвав тих, хто залишив написи, провокаторами.

“Я знав лише про випадок на Червоної Калини, так що ви зробили для мене відкриття. Але позиція наша, і моя зокрема, буде така сама, як і після останнього випадку з обклеювання церкви листівками, – ми вважаємо, що таке вчинили не патріоти, а провокатори”, – сказав він.

Нагадаємо, що 11 жовтня Синод Константинопольського патріархату прийняв рішення про скасування акта про тимчасове передання Московському патріархату Київської митрополії, створення в Києві стравропігії та визнання канонічними предстоятелів УПЦ КП і УАПЦ, що є важливою віхою на шляху надання автокефалії Українській церкві.

Константинополь може відкликати автокефалію в РПЦ


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet