Названа дата розірвання договору про дружбу з РФ

Новини України

Порошенко пообіцяв у понеділок, 10 грудня, підписати закон про припинення дії великого договору з Росією.

Президент України Петро Порошенко в понеділок, 10 грудня, підпише закон про припинення дії великого договору з Російською Федерацією. Про це він заявив під час виступу з нагоди 150-річчя заснування товариства Просвіта у Львові в суботу, 8 грудня.

“Є певний символізм у припиненні, нарешті, дії договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради. В понеділок він мною буде підписаний. Це історична подія”, – наголосив глава держави.
Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада схвалила припинення великого договору про дружбу з РФ. Народні депутати ухвалили припинити з 1 квітня 2019 року дію договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Росією.
Закон набуде чинності на наступний день після офіційної публікації.
Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляв, що Україна не буде розривати дипломатичні відносини з Росією у зв’язку з нападом російських військових на українські судна поблизу Керченської протоки. Водночас, за його словами, найближчим часом буде припинено дію близько 40 двосторонніх договорів з Російською Федерацією.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet