Українці стали частіше їздити в Крим – МінТОТ

Новини України

На чверть у порівнянні з жовтнем зросла кількість перетинів українцями адміністративного кордону з Кримом у листопаді 2018 року.

У листопаді 2018 року кількість українців, які перетнули адміністративний кордон з анексованим Кримом у Херсонській області, зросла на чверть порівняно з жовтнем. Відповідну статистику опублікувало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб на своєму сайті.
Зазначається, що протягом листопада адмінкордон в обох напрямках перетнули 177 595 осіб і 30 761 транспортних засобів. При цьому в порівнянні з жовтнем кількість перетинів цивільного населення збільшилася на 24,8%, транспортних засобів – на 16,5%.
За даними відомства, найбільше перетинів в обох напрямках зафіксовано в контрольному пункті в’їзду-виїзду Каланчак, трохи менше на КПВВ Чонгар, а найменше – на КПВВ Чаплинка.
Напередодні в Держприкордонслужбі повідомили, що відтепер адміністративний кордон з Кримом можуть перетнути тільки громадяни України.
Незабаром на засіданні силовиків за участю президента Петра Порошенка було прийнято рішення про введення на час воєнного стану заборони на в’їзд для чоловіків з громадянством РФ у віці від 16 до 60 років.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet