В Одесі та Києві Нацкорпус протестував проти Труханова

Новини України

Учасники акції вимагали від влади притягнути мера Одеси Геннадія Труханова до кримінальної відповідальності.

В Одесі представники Національного корпусу в неділю, 20 січня, провели акцію проти мера міста Геннадія Труханова.

В акції взяли участь близько 200 осіб. Представник одеського осередку Нацкорпуса Сергій Варламов повідомив, що учасники акції вимагають від влади притягнути Труханова до кримінальної відповідальності.

“Через складну криміногенну ситуацію, яка склалася в одеському регіоні, у нас є дві вимоги до влади – усунення Труханова від займаної посади і притягнення його до кримінальної відповідальності за всі злочини, скоєні проти українського народу і одеситів”, – зазначив він.

У неділю одночасно запалили фаєри, сигнальні вогні і вивісили банер “SOS Oдеса” в низці українських міст: Київ, Дніпро, Харків, Луганська область, Херсон, Черкаси, Львів, Тернопіль, Суми, Рівне, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Полтава, Конотоп, Краматорськ, Чернівці, Чернігів.

Водночас, як повідомляє Liga.net, на Майдані Незалежності в Києві також відбулася акція “SOS Одеса”: близько двадцяти представників Нацкорпуса розгорнули банер з написом “SOS Одеса” і запалили фаєри.

Учасники акції скандували “Одеса – це Україна”.

Серед проблем, які, на думку Нацкорпуса, заслуговують на увагу – напад на учасників громадських організацій, незаконна забудова узбережжя і руйнування історичного центру міста.

Нагадаємо, що Труханова та інших посадових осіб звинувачують у привласненні 185 мільйонів гривень з міського бюджету Одеси.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet