Кремль: Недопущення спостерігачів знижує рівень легітимності виборів

Новини політики

Якщо громадян Росії не пустять в Україну для спостереження, це не означатиме, що Москва не визнає результати виборів, зазначив Пєсков.

Недопущення російських спостерігачів на вибори президента України знижує легітимність голосування. Про це в п’ятницю, 8 лютого, заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

“Очевидно в даному випадку для всієї світової спільноти, що дискримінаційні заходи щодо спостерігачів однієї з країн або групи країн призводять до зниження рівня легітимності. Це абсолютно очевидний факт”, – сказав Пєсков.

Представник Кремля запевнив, що якщо громадян Росії, які будуть перебувати в складі спостерігачів БДІПЛ ОБСЄ, все ж не допустять на територію України, то це не означатиме, що Москва не визнає результати виборів.

Пєсков нагадав, що дії української влади щодо російських спостерігачів викликали негативну реакцію з боку ОБСЄ.

“Ми також вважаємо неприпустимим введення будь-яких обмежень на роботу спостерігачів однієї з країн, в даному випадку російських спостерігачів. Вважаємо, що подібні дискримінаційні заходи цілком природним чином приведуть до зниження рівня легітимності проведених виборів”, – уклав він.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада прийняла поправки в закон, які забороняють громадянам Росії і російським протеже бути спостерігачами на виборах в Україні в складі місії БДІПЛ від ОБСЄ. В організації засудили таке рішення.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet