Помер співавтор Золотого м’яча і Ліги Чемпіонів

Новини спорту

Французький журналіст Жак Ферран був одним з творців формату і правил найпрестижнішого клубного турніру світу і нагороди.

У Парижі помер французький журналіст Жак Ферран, який є одним з творців футбольного турніру Ліга чемпіонів і нагороди Золотий м’яч. Про це повідомляє Професійна футбольна ліга Франції в Twitter.

Жак Ферран, який помер 7 лютого в віці 98 років, був одним з творців формату і правил Кубка європейських чемпіонів (нинішня назва – Ліга чемпіонів), а також членом колегії, яка заснувала нагороду найкращому футболістові світу Золотий м’яч. Як журналіст він працював у французьких виданнях L’Equipe і France Football.

“Вплив Жака Феррана набагато перевищив його роль журналіста. Він був одним з піонерів сучасного спорту. Ми всі, в деякому роді, його спадкоємці. Світ спорту сьогодні в жалобі, від імені організації і французького професійного футболу я висловлюю співчуття родині Жака Феррана і газеті L ‘Equipe”, – сказала президент Професійної футбольної ліги Франції Наталі Бій де ла Тур.

Кубок європейських чемпіонів був вперше розіграний в 1956 році і відтоді вважається найпрестижнішим клубним турніром світу. Перший Золотий м’яч був вручений також в 1956 році. Він вручається найкращому футболістові року.

Як повідомлялося, п’ятикратний володар Золотого м’яча португалець Кріштіану Роналду на початку року першим в світі набрав 150 млн передплатників в Instagram.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet