Порошенко призначив відповідального за озброєння армії

Новини політики

Президент замість звільненого Олега Гладковського призначив заступником глави РНБО Сергій Кривоноса.

Президент Петро Порошенко у вівторок, 12 березня, призначив першим заступником секретаря РНБО Сергія Кривоноса. Раніше він обіймав посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Кривонос також очолить міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

“Я сьогодні прийняв рішення підписати указ про призначення полковника Сергія Григоровича Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки України. Буквально зараз є величезний суспільний запит на це призначення”, – сказав Порошенко.

Кривонос, в свою чергу, заявив, що має намір жорстко припиняти випадки корупції і розкрадання в оборонній промисловості і армії України.

“Я докладу максимум зусиль, щоб зробити неможливими прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагалися або намагаються розкрасти армію, розікрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані”, – сказав Кривонос.

“Я впевнений, що та програма, яка напрацьована і яку ми назвали “П’ять кроків до перемоги”, в максимально короткі терміни дозволить зробити нашу Україну ще сильнішою, ще більш згуртованою і практично унеможливить старання РФ здійснювати пряму агресію на території України”, – резюмував Кривонос.

Як відомо, Кривонос балотувався в президенти, але вирішив зняти свою кандидатуру і підтримати Порошенка.

Нагадаємо, що 4 березня Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО після журналістського розслідування про корупцію в оборонній сфері.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet