Канада дасть Україні грошей на вибори

Новини України

Канада виділяє гроші на боротьбу з дезінформацією під час виборів в Україні. Кошти будуть виділені як на президентські, так і парламентські вибори.

Для протидії дезінформації під час проведення президентських та парламентських виборів-2019 в Україні Канада виділить кошти. Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, “Канада завжди буде виступати в підтримку України, її суверенітету і територіальної цілісності”.

“Канада виділяє кошти на здійснення ініціатив для протидії негативному впливу дезінформації на українські вибори, з метою підтримки виборчої реформи в Україні і підвищення участі жінок у виборах”, – сказала Фріланд.

Про які саме ініціативи йдеться, Фріланд не уточнила. Додамо, що раніше Канада оголосила, що виділить 24 млн доларів на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивного управління в Україні.

Як повідомлялося, в списку кандидатів у президенти 39 осіб. Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію трьох кандидатів в президенти. ЦВК офіційно затвердила скасування участі в передвиборних перегонах Дмитра Гнапа, Дмитра Добродомова та Євгена Мураєва.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet